سوسول فا

بیوگرافی شراره رخام + عکس شراره رخام و همسرش استیون راش جدید 96

جمعه , ۳۱ شهریور , ۱۳۹۶
پخش اختصاصی
اس ام اس جدید
آرشیو
آشپزی
آرشیو

بیوگرافی شراره رخام + عکس شراره رخام و همسرش استیون راش

شراره رخام عکس های شراره رخام بیوگرافی شراره رخام قبل از عمل شراره رخام و همسر سابقش ستیون راش شراره رخام (زادهٔ ۱۷ مرداد ۱۳۵۰۰ در تهران) بازیگر ایرانی است. او دارای مدرک لیسانس زبان روسی از دانشگاه آزاد و همچنین لیسانس بازیگری از جهاد دانشگاهی است.

Sharareh-Rokham-rouzegar-1

بیوگرافی شراره رخام

متولد ۱۳۵۴ در کرمان. فارغ التحصیل رشته تدوین از مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی. دوره بازیگری را در کلاسهای کارگاه آزاد بازیگری گذراند.

با حضور در فیلمهای ملاقلی پور به سینما راه یافت. بازی در نقش امیربهادر در اپیزود اول فیلم نسل سوخته او را به عنوان بازیگری توانا معرفی کرد. اما شاید با حضور در مجموعه تلویزیونی غریبه بود که شناخته شد.آخرین حضور سینمایی او بازی در نقش کوتاهی در فیلم قارچ سمی ساخته ملاقلی پور است.

 شراره رخام

زمینه فعالیت:سینما و تلویزیون
تولد: ۱۷ مرداد ۱۳۵۰
ملیت: ایرانی
پیشه:بازیگر
سال‌های فعالیت: ۱۳۷۴ تاکنون

شراره رخام (زادهٔ ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر ایرانی است. او دارای مدرک لیسانس زبان روسی از دانشگاه آزاد و همچنین لیسانس بازیگری از جهاد دانشگاهی است.

فعالیت‌ها و آثار شراره رخام

سینما
* اژدهای سرخ۱ (۲۰۱۳)
* آژانس ازدواج (۱۳۸۹)
*زنان ونوسی مردان مریخی (۱۳۸۹)
* پل سیزدهم (۱۳۸۳)
* چشمان سیاه (۱۳۸۱)
* غوغا (۱۳۸۱)
* سمفونی تاریک (۱۳۷۹)
* دختران انتظار (۱۳۷۸)
* عروس کاغذی (۱۳۷۴)

تلویزیونی شراره رخام

* کودکی برای من
* سال‌های حادثه (۱۳۹۱)
*  رمز عبور (۱۳۹۱)
* راز پیرمردها (۱۳۸۹)
* یه قندون نمک (۱۳۸۹)
* فراموشی (۱۳۸۸)
*  مهره سوخته

مجموعه تلویزیونی شراره رخام

*  تلنگر (۱۳۹۱)
*  همسایه دنا (۱۳۹۰)
*  فقط به خاطر تو (۱۳۸۲)

شبکه نمایش خانگی شراره رخام

*  مبارزان کوچک (۱۳۹۱)
* نیم‌کیلو باش، مرد باش (۱۳۹۱)
*  در آرامش
*  کات کلانتری (۱۳۹۰)
*  ورشکسته‌ها (۱۳۸۹)

Sharareh-Rokham-rouzegar-10

شراره رخام: تزریق ژل لب یک هوس آنی بود، پشیمانم

رخام در پاسخ به این سوال که شما جزو آن دسته از افراد هستید که زیبایی طبیعی را می پسندید یا معتقدید برای زیباتر شدن می توان از جراحی های زیبایی استفاده کرد، گفت:«من هم زیبایی طبیعی را می پسندم و هم معتقدم اگر کسی در صورت خودش نقصی را احساس می کند که فکر می کند می تواند آن را با جراحی زیبایی رفع کند، استفاده از جراحی زیبایی ایرادی ندارد اما مشروط بر اینکه فرد به سراغ پزشکی برود که از تخصص او مطمئن است و می داند که آن پزشک حداقل در حوزه کاری خود، شخص کلاهبرداری نیست.»

وی ادامه داد:«خیلی ها هستند که از جهل مردم سوء استفاده می کنند و علی رغم اینکه در زمینه جراحی زیبایی تخصص ندارند، روی تابلوی مطب خود می زنند (دارای برد تخصصی زیبایی)!»

Sharareh-Rokham-rouzegar-22

شراره رخام همچنین گفت:«در نهایت باید بگویم تا جایی که می شود نباید از جراحی های زیبایی استفاده کرد و به شخصه تا جایی که می شود با این نوع جراحی ها مخالفم.»

در این بخش از برنامه لواسانی از رخام پرسید اگر مخالف جراحی های زیبایی هستید چی شد که خودتان از این جراحی ها استفاده کردید که رخام پاسخ داد:«من تزریق ژل لب داشتم که الان از این کار پشیمان هستم و اگر زمان به عقب برگردد به احتمال ۹۵ درصد این کار را تکرار نمی کنم و اگر هم این کار را انجام دهم،به پزشکی مراجعه می کنم که متخصص جراحی پزشکی باشد. پزشکی که من به او مراجعه کردم دارای برد تخصصی زیبایی بود و من به اشتباه فکر کردم منظور از این اصطلاح تخصص جراجی زیبایی است که در نهایت باعث پشیمانی ام شد.»

Sharareh-Rokham-rouzegar-23

وی ادامه داد:«این موضوع قابل جبران است و برای شخص من اتفاق ترسناک و غیرقابل جبرانی نیفتاده است اما اگر امروز یک نفر بیاید و از من بپرسد تزریق ژل انجام دهم یا نه، من به او پیشنهاد می کنم که این کار را انجام ندهد.»

شراره رخام همچنین در واکنش به این صحبت لواسانی که گفت پس از این کار پشیمان هستید، گفت:«از این جهت که اتفاق عجیب یا ترسناکی برایم افتاده باشد، پشیمان نیستم اما گاهی انسان دوست دارد به طبیعت خودش برگردد…»

Sharareh-Rokham-rouzegar-24

شراره رخام در بخش دیگری از «کافه سوال» در پاسخ به این سوال مجری که آیا برای دیده شدن مضاعف تصمیم به تزریق لب کردید گفت:«این کار یک هوس آنی یا یک نوع سلیقه شخصی بود.فکر می کنم من باید کمی بیشتر روی این موضوع فکر می کردم و تامل بیشتری این کار را انجام می دادم چون این موضوع تاثیر منفی هم روی کارم گذاشت. بعد از این عمل بود که سریال های تاریخی عملاً به من پیشنهاد نمی شد، یا یک بار نقش پلیس نیروی انتظامی پیشنهاد شد که بعد از مدتی کنسل شد.»

وی ادامه داد:«من این کار را در جهت تقویت حرفه ام انجام ندادم. واقعیتش این است که خانمی را دیدم که فرم لب هایش به نظرم جالب بودم و از آن خوشم آمد و به همین دلیل تصمیم گرفتم شبیه او شوم. فکر می کنم این کار فقط یک هوس بود.»

Sharareh-Rokham-rouzegar-25

رخام با بیان اینکه الان سلیقه ام عوض شده، ادامه داد:« صورت نیکول کیدمن یا خانم لیلا حاتمی را خیلی دوست دارم که لب های باریکی دارند که من این فرم لب را خیلی دوست دارم.»

وی همچنین گفت:«من برای تخلیه این ژل اقدام کرده ام و انشالله تا چند ماه دیگر این ژل به صورت کامل از لب هایم تخلیه خواهد شد.»

Sharareh-Rokham-rouzegar-26

 رخام در پایان برنامه هم گفت: «بعد از این اگر بخواهم در زمینه جراحی های زیبایی کاری انجام دهم یا کسی از دوستانم این کار را انجام دهد، از دکتر می خواهم که چند تا از بیمارانش را معرفی کند تا با آن ها صحبت کنیم و نظرشان را در مورد تجربه ای که با آن پزشک داشته اند، بدانیم.»

عکس های جدید و دیده نشده شراره رخام و همسرش استیون راش

Sharareh-Rokham-rouzegar-27

بیوگرافی شراره رخام , عکس های شخصی و دیدنی شراره رخام بازیگر سینما

بیوگرافی شراره رخام , عکس های شخصی و دیدنی شراره رخام بازیگر سینما

Sharareh-Rokham-rouzegar-28

بیوگرافی شراره رخام , عکس های شخصی و دیدنی شراره رخام بازیگر سینما

بیوگرافی شراره رخام , عکس های شخصی و دیدنی شراره رخام بازیگر سینما

Sharareh-Rokham-rouzegar-29

بیوگرافی شراره رخام , عکس های شخصی و دیدنی شراره رخام بازیگر سینما

بیوگرافی شراره رخام , عکس های شخصی و دیدنی شراره رخام بازیگر سینما

Sharareh-Rokham-rouzegar-30

بیوگرافی شراره رخام , عکس های شخصی و دیدنی شراره رخام بازیگر سینما

بیوگرافی شراره رخام , عکس های شخصی و دیدنی شراره رخام بازیگر سینما

Sharareh-Rokham-rouzegar-31

بیوگرافی شراره رخام , عکس های شخصی و دیدنی شراره رخام بازیگر سینما

شراره رخام.

چهره شراره رخام پس از تخلیه ژل لب هایش + تصاویر – نمناک

namnak.com/شرارهرخام-پس-از-تخلیه-ژل-لب.p38757

 
رتبه: ۴٫۴ – ‏۶۲ نقد

۸ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شراره رخام و چهره شراره رخام پس از تخلیه ژل لب هایش و شراره رخام ژل لب هایش را تخلیه کرد و پشیمانیشراره رخام از تزریق ژل در لب و عکسهای شراره رخام …

شراره رخام – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/شراره_رخام

 

شراره رخام (زادهٔ ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر ایرانی است. او دارای مدرک لیسانس زبان روسی از دانشگاه آزاد و همچنین لیسانس بازیگری از جهاد دانشگاهی است.

عکس و بیوگرافی “شراره رخام”+ماجرای طلاق و پروتز لب و …

www.bisms.ir › عکس

 

۵ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شراره رخام متولد ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران، بازیگر است.فارغ التحصیل لیسانس رشته زبان روسی از دانشگاه آزاد تهران شمال و لیسانس بازیگری از جهاد …

بیوگرافی شراره رخام + عکس شراره رخام و همسرش استیون راش – …

rouzegar.com/fun/actor-pic/sharareh-rokham

 

شراره رخام عکس های شراره رخام بی حجاب شراره رخام قبل از عمل شراره رخام شراره رخام و همسرش شراره رخام و فرهاد قریبشراره رخام و همسر سابقش استیون راش.

شراره رخام قبل و بعد از تخلیه ژل لب / از بازگشت چهره‌ام به …

www.rokna.ir/…/229074-شرارهرخام-قبل-بعد-از-تخلیه-ژل-لب-از-بازگشت-چهره-ام-به…

 

۱۶ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شراره رخام بازیگر Actor عرصه تلویزیون و سینما Cinema در خصوص تغییرات چهره و ایفای نقش، گفت: انجام تعدادی از عمل های زیبایی مانند پروتز …

چهره شراره رخام بعد از تخلیه ژل لب هایش (تصاویر) – -آکا – …

www.akairan.com/biography/superstar/news2016102412491767551.html

 

۳ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – چهره شراره رخام بعد از تخلیه ژل لب هایش (تصاویر), شراره رخام بازیگر سینما و تلویزیون بعداز تزریق ژل لب حالا به قول خودش ازشر آن ژل راحت شده و …

عکس لخت شراره رخام | ۴ پیکس

۴pix.ir/tag/عکس-لخت-شرارهرخام/

 

شراره رخام. گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام. عکس , عکس جدید , گالری عکس , عکسهای جدید , بیوگرافی , عکس بازیگر ,. گالری جدیدترین و داغ ترین …

بیوگرافی شراره رخام و همسر سابقش فرهاد قریب +عکس | ساتین

saten.ir › جالب و خواندنی

 

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. – شراره رخام (متولد ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر ایرانی است. او دارای مدرک لیسانس زبان روسی از دانشگاه آزاد و همچنین لیسانس بازیگری از جهاد …

آپارات – شراره رخام

www.aparat.com/result/شراره_رخام

 

شراره رخام: آرزو می کنم مرگ مغزی شوم تا این معامله · ۩ ۩ ۩ ((-BEST-VIDEO-… 1,630 بازدید. ۱:۰۶ · فیلم / واکنش شراره رخام به خبر رفتنش به هالیوود · انتخاب TV.

عکسهای جدید و متفاوت شراره رخام – نیک صالحی پرتال …
www.niksalehi.com/learn/عکسهای-جدید-و-متفاوت-شرارهرخام.html

 
برچسب ها: بیوگرافی شراره رخام سایت شخصی شراره رخام شراره رخام شراره رخام در سال ۹۳ … شراره رخام : به خواسته های اشتباه او پاسخ رد دادم قضیه ژل لب مرا علم کرد!
عکس لو رفته شراره رخام | ۴ پیکس
۴pix.ir/tag/عکسلورفتهشرارهرخام/

 

آرشیوهای برچسب : عکس لو رفته شراره رخامشراره رخام. گالری جدیدترین و داغ ترین تصاویر شراره رخام. عکس , عکس جدید , گالری عکس , عکسهای جدید , بیوگرافی , عکس بازیگر , … شراره رخام. لطفا برای مشاهده ادامه عکس ها به ادامه مطلب مراجعه کنید …

عکس های لو رفته شراره رخام جدید ۹۴ – جک لایو

negatv-ir.jooklive.irnegatv.ir

 

خانه » negatv.ir » عکس های لو رفته شراره رخام جدید ۹۴ … نوشته عکس های لو رفته شراره رخام جدید ۹۴ اولین بار در نگاتیوی دانلود | فیلم | کلیپ | سریال پدیدار شد.

عکس های شراره رخام قبل از عمل زیبایی – تاپ ناز

www.topnaz.com › گالری تصاویر › عکس بازیگران

 

۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. – عکس شراره رخام قبل از عمل زیبایی, عکس لو رفته شراره رخام, تصاویر خفن چهره شراره رخام قبل از عمل زیبایی, عکس از چهره شراره رخام قبل از بازیگر …

عکس لو رفته شراره رخام – عکس و بیوگرافی

www.photo-biography.net/tag/عکسلورفتهشرارهرخام

 

عکس شراره رخام و فرزندانش| عکس های شراره رخام| عکس و تصویر جدید از شراره رخام| عکس شراره رخام و دخترش|عکس پدر و مادر شراره رخام| عکس شراره رخام قبل و بعد از …

عکسهای لو رفته بازیگران زن ایرانی قبل از عمل زیبایی – …

www.parsnaz.ir/photo-iranian-actress-before-surgery.html

 

شراره رخام. عکسهای لو رفته بازیگران زن ایرانی قبل از عمل زیبایی صبا کمالی. عکسهای لوعکس های دیدنی از آرام جعفری قبل و بعد از عمل زیبایی · عکس،فال،اس ام …

عکس های لو رفته شراره رخام – سی گل پورتال خبری و تفریحی

www.30gool.ir/tag/عکس+های+لو+رفته+شراره+رخام

 

شراره رخام قبل از تزریق ژل عکس شراره رخام سی گل دات آی آر.

تصاویر خفن شراره رخام جدید سال۱۳۹۲
www.axbaz.loxblog.com/…/تصاویر%۲۰خفن%۲۰شراره%۲۰رخام%۲۰جدید%۲۰سال۱۳۹…

 
تصاویر خفن شراره رخام جدید سال۱۳۹۲ – زیباترین
عکس های دیدنی شراره رخام دیماه ۹۳ | جدید ۹۵
www.rahafun.com/عکسهای-دیدنی-شرارهرخام-دیماه-۹۳٫html

 

شراره رخام , عکس جدید شراره رخام, جدیدترین عکس شراره رخام, عکس شخصی شراره رخام , تصویر شراره رخام, تصاویر شراره رخام, عکس شراره رخام دی ۹۳ , داغ ترین عکس های.

عکس های شراره رخام ژل لبهایش را تخلیه کرد – ناز وب

www.nazweb.ir/198331-عکسهایشرارهرخام-ژل-لبهایش-تخلیه-کرد.html

 

تصاویر کاملا جدید از چهره شراره رخام که چند سالی است حضور او در سینماو تلوزیون کم رنگ تر شده است اینکه ژل لبهایش را تخلیه وعکس جدید خود را منتشر کرد.

عکس های جدید شراره رخام – ایران استایل

www.iranstyle.ir/عکسهای-جدید-شرارهرخام/

 

عکس های جدید شراره رخام گرداوری:زیرمیزی مطالب داغعکس های دیدنی از کودکی شهرزاد کمال زادهعکس های جدیدی از رز رضوی بازیگر ایرانیعکس های جدیدی از مهشید …

بی حجاب ترین عکس بهاره رهنما – سایت عکس بازیگران

baziqar.ir/بی-حجاب-ترین-عکس-بهاره-رهنما/

 

۲ آذر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – خفن ترین عکس های بهاره رهنما matrix بهاره … بی+حجاب+ترین+عکس+بهاره+رهنما خفن ترین … Tags سوپر وسکس ژاپنی عکس سکس زنان سفید با …

عکس بی حجاب اکرم محمدی – سایت عکس بازیگران

baziqar.ir/عکس-بی-حجاب-اکرم-محمدی/

 

۱۹ مهر ۱۳۹۵ ه‍.ش. – اکرم محمدی و شراره رخام بازی می‌کنند عکس+بی+حجاب+اکرم+محمدی … محمدی,عکس های کمیاب اکرم محمدی,عکس های سکسی اکرم محمدی,عکس های بیحاب …

عکس های برهنه ی ارسلان قاسمی – سایت عکس بازیگران

baziqar.ir/عکسهای-برهنه-ی-ارسلان-قاسمی/

 

۱۲ آبان ۱۳۹۵ ه‍.ش. – برای مشاهده نتایج دیگر وبسایت ها با موضوع عکس های برهنه ی ارسلان قاسمی می توانید از لینک هایعکس لخت نرگس محمدی,عکس های سکسی,عکس های

شراره درشتی | بیوگرافی و عکسهای شخصی شراره درشتی
www.farajoo.xyz/…/شراره-درشتی–بیوگرافی-و-عکسهای-شخصی-شراره-درشتی.html

 

شراره رخام عکس های شراره رخام بیوگرافی شراره رخام قبل از عمل شراره رخام و همسر سابقش ستیون راش شراره رخام (زادهٔ ۱۷ مرداد ۱۳۵۰ در تهران) بازیگر ایرانی است. او دارای .

اشترک در گوگل اشترک در گوگل پلاس اشترک در استامبل آپن دیگ اشترک در کلوب اشترک در فیس نما اشترک در تویتر اشترک در فیسبوک

بیوگرافی نویسنده admin

مشاهده تمامی 2482 پست

ارسال دیدگاه جدید


به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.